Konferenca Halilovic!

– Jam shume i lumtur qe jam ketu, vij ne nje nga klubet me te medha ne Europe..
Pozicioni? Kam luajtur mesfushor por kjo nuk eshte problem per mua..
Gattuso? Jam i lumtur qe kam nje trajner si Rino qe kerkon 100% nga futbollistet.. jam i ri dhe duhet te mesoj shume..
Kombetarja? Tani mendoj vetem per Milan nese luaj mire ketu do kem me shume shance per te luajtur me Kroacin ku kam debutuar qe 18 vjec..
Shoket e skuadres? Po me ndihmojne shume te gjithe, Bonucci eshte lojtar i madh dhe njeri i madh.. me Musachio dhe Suso flas ne spanjisht por me duhet te mesoj italishten sa me shpejt..
Barcelona? Isha i ri dhe nuk kisha shume mundesi te luaja por tani jam 22 vjec dhe kam mundesine me te mire ketu..

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu