Komunikate Zyrtare!

Sipas lajmit te perhapur ne mediat italiane se Gattuso po hetohet per pastrim parash ne nje komunikate Zyrtare thuhet se Gennaro Gattuso nuk ka qene kurre ne nje rol dhe ne asnje pozicion te asaj Shoqerie per te cilen flitet, duke qenë thjeshte nje aksioner ne ate Shoqeri dhe ku ka dale prej saj vetem pas pak kohesh!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu