Komentatori i njohur befasohet jo nga rezultati i Milanit: Kjo ishte e bujshme vërtet!

Fabio Caressa i befasuar nga Milani! Jo fitorja, por loja dhe reagimi që i bëri momentit të krizës skuadra e Stefano Piolit.

Komentatori i njohur, nga studiot e “Sky Sport”, u shpreh në lidhje me suksesin kuqezi:

“Një përgjigje e bujshme emocionale nga Milani. Kjo do të thotë që grupi është i bashkuar, përndryshe nuk e fiton kurrë një ndeshje si kjo”.

Një realitet i madh ky që u pa sonte sidomos te dëshira për t’u sakrifikuar dhe për të treguar veten pas kritikave të shumta…   

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu