Kluivert jo vetem Milan i interesuar!

Justin Kluivert of Ajax, Ludwig Augustinsson of FC Kopenhagen during the UEFA Europa League round of 32 match between Ajax Amsterdam and FC Copenhagen at the Amsterdam Arena on March 16, 2017 in Amsterdam, The Netherlands

Kluivert ish lojtar i Milan ka folur per te birin e tij tani te Ajax dhe nje nder lojtaret me te kerkuar ne Europe per momentin.

Justin eshte akoma i ri une shpresoj te qendroje akoma te Ajax pasi kur te shkoj ne nje top club do hasi veshtiresi..

Milan? Nuk jane vetem kuqezinjte ne gare per sherbimet e lojtarit por dhe shume ekipe te tjera.. – ka folur per mediat italiane Patrick Kluivert!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu