Klopp: Qesha me të madhe pas shortit!

Jürgen Klopp, menaxheri i Liverpoolit, komentoi shortin për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve, ku skuadra e tij peshkoi kundershtare kalibri si Atletico Madrid, Porto dhe Milani.

“Kam qeshur shumë, për të qenë i sinqertë, sepse është një grupi ï vështirë. Por eshtë Liga e Kampionëve, kështu që duhet të luani me ekipet më të mira në Evropë.

Natyrisht që disa prej tyre janë në grupin tonë! Ne jemi ende mjaft ambiciozë dhe do të donim të tregonim se puna e madhe e vitit të kaluar nuk ishte më kot. Kështu do t’i luajmë ndeshjet”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu