Klasifikimi pas javes se 36 ne Seria A

Pas javes se 36 ne Seria A Milan merr vendin e 6 pas barazimit te Lazio me Atalanta 1-1

Java e ardhshme pret sfiden ne transferte Atalanta vs Milan ku Milan me 60 pike e ndjekur nga Atalanta 59 dhe Fiorentina pas fitores ne Genoa 2-3 shkon ne kuoten e 57 pikeve dhe le te hapur garen per ne Europa League..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu