Klasifikimi pas javes se 34 ne Seria A!

Pas humbjes kunder Benevento vjen dhe nje tjeter goditje per kuqezinjte. Atalanta pas fitores kunder Torino sot 2-1 kalon Milan ne klasifikim dhe merr vendin e 6 ne Seria A ndersa Milan ne vendin e 7.

Lufta per europen behet me e veshtire per Milan e cila duhet te luftoje deri ne fund per nje vend ne Europa League ku rruget qe te dergojne jane fitorja ne finalen e Kupes ndaj Juventus ose vendi 6/7 ne Seria A pasi nese Juventus fiton Kupen atehere vendi 7 shkon ne Europa League!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu