Kishte ditëlindjen, shikoni se çfarë dhurate i bën UEFA “El Papero”-s

Db Milano 13/09/2011 - Champions League / Barcellona-Milan / foto Daniele Buffa/Image Sport nella foto: esultanza gol Alexandre Pato

Alexandre Pato dje kishte ditëlindjen (festoi 31-vjetorin e lindjes) dhe urimet nuk munguan nga shumë vende të botës dhe shumë futbollistë që dikur kanë luajtur me të dhe jo vetëm!

Talenti i brazilianit kurrë nuk u diskutua, por dëmtimet dhe “tuneli” ku u fut e hoqën nga skena shumë shpejt, edhe pse për pak kohë milanistët e shijuan dhe admiruan me golat, sprintet dhe driblimet e tij fantastike!

UEFA, me rastin e ditëlindjes, i ka bërë një dhuratë tjetër: golat më të bukur në Champions League me fanellën e Milanit…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu