Kezman shuan ‘endrren’ e milanisteve!

Agjenti Matija Kezman i lojtarit serb Milinkovic Savic ka folur sot per LaLaziosiamonoi.it duke u shprehur per te ardhmen e lojtarit:

– Milinkovic eshte i lumtur te Lazio, cdo lojtar ka uljet dhe ngritjet e veta por nga lojtari nuk duhet te presim vetem gola pasi Savic ka dhe detyra te tjera ne skuader..

E ardhmja? E sigurte eshte qe 100% qendron te Lazio ne janar, do respektojme Presidentin Lotito, lojtari ka nje kontrate te gjate me bardhekalterit..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu