Kessie ne radaret e Totenham!

E ardhmja e Franck Kessie mund te jete ne Premier League. Sipas mediave britanike sot klubi londinez eshte interesuar per te marre sherbimet e lojtari kuqezi dhe ka derguar emisaret e saj nese eshte i mundur ky transferim apo jo. Me nje oferte te mire reth 40 milion euro Milan mund ta lere te lire lojtarin dhe mund te perfitoje nje plusvalence prej 20 milion eurosh, pasi Kessie eshte paguar 20 milion euro te Atalanta!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu