Kessie: Na kushtoi një gabim! Duhet ta kishim menaxhuar më mirë barazimin në Angli

Franck Kessie u intervistua nga Sky Sport në fund të ndeshjes Milan-Manchester United, që kushtoi eliminimin për kuqezinjtë (0-1 me gol të Pogba)

“Mund të kishim bërë më mirë, nuk duhet të humbnim, nuk e shfrytëzuam ndeshjen e parë… Na mjaftonte edhe të barazonim 0-0 për të kaluar më tej, por humbëm një top brenda zonës dhe e paguam menjëherë”.

“Ne luftuam deri në fund, duhet t’i kthehemi punës për kampionatin deri në fund”

Për Champions: “Natyrisht që është qëllimi ynë, ne duhet të luftojmë deri në fund për të arritur në Champions League. Mund t’ia dalim”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu