Kessie lojtari 3 ne Europe me me shume minuta!

Qe Franck Kessie nuk kishte nje zevendesues gjate sezonit kjo shikohet qarte nga minutat e luajtura gjate ketij viti. Me 4422 minuta te luajtura eshte mesfushori i trete ne kampionatet europiane dhe sigurisht kjo lloj lodhjeje dhe impenjimi fizik ka dhene efekt negativ ne rendimentin e tij ne disa ndeshje te kampionatit..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu