Kessie i palodhur ne mesfushe!

Kessie arrin shifren e 4000 minutave ne kete kampionat, nje numer i cmendur per nje mesfushor qe nuk ndalon kurre.

Ne vendin e dyte eshte Jack Bonaventura me gati 11 ndeshje me pak, ja dhe minutazhi i plote:

1. Kessie 4153′
2. Bonaventura 3124′
3. Biglia 2803′
4. Calhanoglu 2723′
5. Montolivo 1591′
6. Locatelli 1132′
7. Mauri 155′

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu