‘Karius’ shtyn Donnarumma te Liverpool!

Gabimet e portierit te Liverpool Karius mbreme ne finalen e Champions shtyjne akoma me shume drejtuesit e klubit anglez te blejne nje portier te ri per sezonin e ardhshem.

Javet e kaluara Sipas Gazzetta dello Sport Raiola i ka ofruar kartonin e Gigio Donnarumma klubit te Liverpool por kartoni i lojtarit kuqezi per drejtuesit e Milanit kushton 70 milion euro ndersa drejtuesit e The Reds nuk duan te shpenzojne me shume se 45 milion euro per kartonin e tij. Mbetet per tu pare ne javet ne vazhdim pasi oferte zyrtare deri me sot nuk ka po ashtu dhe Donnarumma nuk ka kerkuar largimin nga Milan.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu