Kalulu fantasik, Colombo “shtron pokerin” me një perlë! (VIDEO)

Milani i të rinjve ka argëtuar dhe ka shkëlqyer! Në fund të ndeshjes me Monza, Kalulu dhe Colombo kanë dhuruar dy supergola. Sidomos i dyti nga sulmuesi i ri i talentuar i ekipit Primavera, që me një gjest fantastik ka dhuruar perlë!

Goli i Kalulu

Goli i Colombo

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu