Kalinic sot shansi fundit?

Sot ne mbremje Nikola Kalinic luan shume fatin e tij, sipas mediave kroati do te kete shansin e tij te fundit, nuk duhet te gaboje me pasi dhe Andre Silva dhe Cutrone jane gati te perfitojne. Aq i kerkuar ne merkaton e veres ish viola deri tani ka zhgenjyer me paraqitjet e tij edhe pse nga te tre sulmuesit ka patur me shume hapesira nga te gjithe.

Ne fakt nje tjeter ndeshje negative do ta bente te veshtire aktivizimin e tij ne fundjave me Benevento.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu