Kalinic-Rusia Gjermania ose Kina ne te ardhmen!

Pas nje sezoni te deshtuar me Milan qe ne sezonin e pare beri qe Kalinic te jete lojtari me i padeshiruar nga tifozet kuqezi.

Fakti qe fishkellehet sa here aktivizohet nga Gattuso ka bere qe dashuria midis tij dhe tifozave te mos lindi kurre dhe situata te behet me e renduar

Sipas Tuttosport ne kete merkato me shume mundesi palet do te ndahen dhe mesohet se menaxheri i kroatit ka filluar te shikoje mundesi te tjera ku Bundesliga Rusia apo Kina jane mundesite ku Kalinic mund te transferohet qe kete sezon merkatoje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu