Kalinic oferta nga Bundesliga por jo vetem!

Sulmuesi kroat i Milan Nicola Kalinic edhe pse kaloi nje sezon te veshtire te Milan nuk i mungojne ofertat, nga Bundesliga disa skuadra jane te gatshme te ofrojne 25 milion euro per sulmuesin por jo vetem pas dhe Zenit ne Rusi e ka ne liste sulmuesin per nje transferim te mundshem atje!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu