Kalinic ne boteror per te bindur te gjithe!

Jo vetem tifozet dhe drejtuesit Kalinic eshte i bindur dhe vete se sezoni pare te Milan ishte zhgenjyes per te me ate qe prisnin te gjithe tek ai, por tashme drejtuesit e Milan e kane programuar per ta shitur kartonin e tij kete sezon merkatoje lojtari kroat kerkon te qendroje ne Milano.

Ndoshta boterori eshte shansi i tij i fundit per ti treguar te gjithve se vlen akoma, si kombetares kroate po ashtu dhe Milanit per ti dhene nje tjeter shans sezonin tjeter.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu