Kalinic-Milan nje lumturi qe nuk lindi kurre!

Per te disaten here Kalinic kur hyn ne fushe fishkellehet nga tifozat ne San Siro, rendimenti i tij i dobet gjate sezonit beri qe te krijohet nje marredhenie e keqe midis dy paleve – shkruan Corriere dello Sport sot – kane mbetur dhe 3 ndeshje bashke me finalen ne Rome kunder Juventus por tashme eshte e shkruar gjithcka, Kalinic do te largohet me shume siguri nga Milan sezonin e ardhshem..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu