Kalinic konfirmon levizjen drejt Atletico Madrid!

Nikola Kalinic eshte rikthyer sot ne Milanello per te filluar sezonin e ri, por me sa duket larg kuqezinjve.

Sic mesohet nga mediat Kalinic jep dhe nje detaj te rendesishem per kalimin e tij ne Spanje duke bere follow ne Instagram  klubin e Atletico Madrid dhe duke hequr ate te klubit aktual Milan.

A eshte nje shenje largimi kjo mbetet per tu pare ne ditet ne vazhdim por e sigurte eshte se kjo levizje do te bente te lumtur tifozet kuqezi!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu