Kalinic drejt largimit!

Sipas Corriere dello Sport kalimi i Kalinic te Atletico Madrid do te zyrtarizohet pas dates 21 Korrik dite kur mblidhet CDA ne Casa Milan per te emeruar dhe Presidentin e ri te kuqezinjve. Tashme eshte vetem çeshtje kohe dhe kroati pasi la nje shije te keqe sezonin e fundit per tifozet kuqezi eshte prane largimit pas vetem nje vit qendrimi ne Milano!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu