Kalinic dhe Bacca drejt largimit?

Sipas Di Marzio ne Sky Sport Atletico Madrid dhe Sevilla jane gare per te marre sherbimet e Kalinic dhe javen e ardhshme mund te kemi dicka me konkrete per mbylljen e marreveshjes ku Atletico eshte ne avantazh ne forme huazimi me detyrim blerjeje..

Pervec kroatit dhe Bacca drejt largimit, ndersa per Andre Silva Milan mund ta mbaje dhe kete sezon duke i dhene nje tjeter shans portugezit!

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu