Kalim te Milani? Tuttomercatoweb telefonon Bakayoko, ja si përgjigjet lojtari

Tiemoué Bakayoko ruan kujtime të shkëlqyera nga Milani.

Në orët e fundit është folur për kthimin e tij të mundshëm, me “Djallin”, ku edhe kanë nisur kontaktet me Chelsea për një marrëveshje.

Redaksia e Tuttomercatoweb ka kontaktuar së fundmi me lojtarin me telefon.

I pyetur për një rikthim të mundshëm Bakayoko është përgjigjur:

“Të gjithë e dinë që Milani është në zemrën time dhe ruaj kujtime të shkëlqyera. Për momentin jam futbollist i Chelsea, të shim se çdo të ndodhë”./milanclubalbania.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu