Kalendari Muajit Janar!

Nje muaj janar me ndeshje te veshtira per kuqezinjte e Rino Gattuso te cilet e nisin vitin 2019 kunder Sampdoria per Kupen e italise dhe e mbyllin muajin janar kunder Napoli ne San Siro, ja dhe kalendari i plote:

12 Janar Sampdoria vs Milan (Kupa Italise)

16 Janar Juventus vs Milan ( Finale Superkupes Italise)

21 Janar Genoa vs Milan (Seria A)

26 Janar Milan vs Napoli (Seria A) 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu