Kalendari i Milan ne USA!

Diten e premte Milan do te luaje ndeshjen e pare miqesore per sezonin e ri kunder Novara me dyer te mbyllura dhe diten e djele djemte e Rino Gattuso nisen per ne Amerike per turneun e International Champions Cup ja dhe kalendari ndeshjeve miqesore:

20 Korrik Milan vs Novara

25 Korrik Milan vs Manchester United

31 Korrik Milan vs Totenham

4 Gusht Milan vs Barcelona

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu