Kaka shpresoj qe Milan mos denohet nga UEFA!

Rreth ceshtjes se vendimit te Uefa Ricky Kaka ka folur per Gazzetta dello Sport:

– Shpresoj mos te ndodhe perjashtimi, Milan meriton te luaje ne Europe dhe e fitoi ne fushe ate, uroj te rikthehet aty ku e kane vendin kuqezinjte. Duhet kohe dhe tifozeve i bej thirrje te kene durim, e ndjej qe do te rikthehen dhe shume shpejt do te nise nje ere e re..

Personalisht do kisha deshire te rikthehesha ne rolin e drejtuesit, ndoshta te Milan pasi eshte shtepia ime e dyte.. eshte shprehur Kaka per Gazzetta dello Sport!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu