Kaka: Paqueta lojtar fantastik!

– Kam patur fatin te shenoj ne derbin tim te pare dhe ishte nje ndjenje e papershkrueshme. Ne derbi trajneri ska nevoje te motivoje lojtaret pasi ne loje eshte supremacia e Milanos..

Paqueta? Eshte nje lojtar fantastik por ju lutem mos beni krahasime me mua, Pato, Ronaldinho etj duhet te jete i qete kur te luaj ne Milano..

Leonardo? Flas shpesh me te, per momentin po bej nje kurs ne Brazil per drejtues sportiv dhe dua te qendroj prane femijeve te mi, por endrra ime eshte te jem drejtues te Milan..

Icardi vs Higuain? Dy lojtare te rendesishem qe mund te vendosin derbin nga momenti ne moment.. – eshte shprehur per Milan TV sot Ricardo Kaka!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu