Kaka: Paqueta do te shkelqeje te Milan!

– Nuk deshiroj te bej krahasime, lojtari pak nga pak do te tregoje stilin e tij te lojes dhe shume do te zhduken krahasimet.

Uroj qe Paqueta te bej historine me kuqezinjte, Milan eshte skuadra qe me hapi dyert ne Europe dhe i jam shume mirenjohes.
Paqueta duhet te mesohet me presionin ne Itali, do te kete perballe lojtare te forte dhe me shkollen italiane qe do ta ndihmojne te behet akoma me i forte.. Eshte shprehur Ricardo Kaka per Globe Sport ne Brazil..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu