“Juventusi në sulm për Romagnoli, por fillimisht pret…”

Alessio Romagnoli nuk është më titullar te Milani ndërsa diskutimet për rinovim ende nuk kanë nisur dhe vështirë se do të ketë zhvillime pozitive duke qenë se Mino Raiola do rrogë më të lartë se 3.5 mln euro.

Kështu, deri në fund të merkatos, kapiteni mund të dalë në shitje.

Duke folur për mikrofonat e Sportmediaset, Cluadio Raimondi foli për mundësinë e Romagnoli në Juventus.

Këto janë fjalët e tij:

“Largimet e mundshme të Demiral dhe Rugani e shtyjnë Juventusin të kërkojë një goditje në mbrojtje. Në këtë kuptim, diçka po lëviz tek Romagnoli i cili mund të largohet nga Milani dhe të transferohet te Juventus

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu