Jorge Mendez po mendon largimin e Andre Silva!

Sipas mediave  italiane sot Jorge Mendez po mendon te largoje Andre Silva nga Milan. Lojtari ka luajtur me pak se dy sulmuesit e tjere dhe nuk eshte i kenaqur me aktivizimin e tij te kuqezinjte.

Wolverhampton dhe Monaco jane gati te marrin sherbimet e lojtarit portugez i cili bashke me Kalinic jane lojtaret qe mund te largohen gjate veres!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu