Jordan: “ Gattusos i uroj suksese. Incidenti? Cdo gje ka kaluar”.

Ne ndeshjen Milan – Fiorentina prezent ka qene dhe nje protagonist. Joe Jordan ish futbollist i Milanit i njohur per incedentin e me Gatusson ne 2010 si zv. trajneri i Tottenhem ka folur per Milan TV;

• Pashe nje Milan te bukur. Nuk ishte lehte te luash nje ndeshje ne fund te sezonit ne kete menyre. Kjo te jep shpresa per te ardhmen.

• Gattuso po ben mire. Ka nevoje per kohe por deshira nuk i mungon. Ne futboll mund te ndodhi gjithcka sic ndodhi sherri midis meje dhe Gattusos (qesh)

• Incidenti? Ishim te dy ne tension. Milani po humbiste kurse ne nuk donim te humbisnim. U takuam ne fund te ndeshjes. Ka kaluar kohe dhe i kemi falur cdo gje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu