Jehona e medieve angleze kushtuar Liverpool-Milan

Sfida mes Liverpool dhe Milan, e fituar me rezultatin 3-2 nga djemte e Klopp ne nje perballje plot emocione, kthime dhe rikthime, ka pasur jehone edhe ne mediat e huaja dhe sidomos ato britanike. Disa nga titujt e tyre ishin keto…

Metro Sport
“Liverpool gjunjezon Milanin”
Një fitore rikthimi për Liverpoolin ndaj Milanit, falë një goli të Jordan Henderson në finale, i cili i lejon të kuqtë të kalojnë Rossonerët pasi mbyllën fraksionin e parë në disavantazh. City gjithashtu kalon, me gjashtë gola te Leipzig!

StarSport
“Fundi perfekt”
Rikthimi dhe fitorja për Liverpoolin, i cili kështu feston tre pikët në hapjen e grupit të Ligës së Kampionëve.

Daily Mail
“Mirë se erdhe djalë”
Goli kundër Milanit i jep Liverpoolit tre pikët dhe kthimin e Jordan Henderson, edhe një herë vendimtar…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu