Jave vendimtare per Veretout!

Nicolo Schira ne twitter shkruan, Telenovela Veretout vazhdon. Nga sot Fiorentina do te rikthehet te negocioje me Milanin dhe Romen. Kuqezinjte kane ofruar 16 milione + bonuse, Roma 18 milione euro. Roma eshte gati te rrise oferten deri ne 20 milione per te mbyllur marreveshjen por Milani nuk ka ndermend te dorezohet dhe do te nise nje oferte te re. Fiorentina nga ana tjeter ka ulur pretendimet duke pare qe asnje nga te dyja skuadrat nuk i afrohet shumes qe ata kerkuan ne fillim (25 milione), tashme skuadra viole kerkon 22 milione euro. Kjo jave eshte vendimtare per te ardhmen e francezit i cili nuk ka udhetuar me skuadren ne Turneun ne Amerike pasi ka kerkuar prej kohesh largimin e tij drejt nje skuadre tjeter!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu