Jave e rendesishme per klubin kuqezi!

Jave e rendesishme per klubin kuqezi, pervec emerimit te Presidentit ne mbledhjen e dates 21 Korrik ne Casa Milan dhe vendimit te CAS ne daten 19 skuadra e Rino Gattuso do te luaje miqesoren e pare diten e premte kunder Novara me dyer te mbyllura me pas diten e djele skuadra do te niset drejt USA per International Champions Cup!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu