James Rodriguez te Milani? Gazetari i ESPN jep lajmin: Burimet e mia nga Kolumbia më thonë se…

James Rodriguez te Milani? Vazhdojnë të dalin thashetheme dhe lajme çdo ditë dhe duket sikur diçka po ndodh në këtë front…

Në fakt, vlera prej 10 mln eurosh e kartonit dhe një rrogë e barabartë me gati 6 mln euro bashkë me bonuse, e bëjnë këtë operacion të kryeshëm.

Milani vërtet nuk i dha 5.5 mln euro Calhanoglu por sepse sipas drejtuesve nuk i jusitifikonte ato para për rendimentin gjatë këtyre viteve.

Një tjetër burim tashmë e bën të kryer.

Vito De Palma, gazetar i ESPN, në profilin e tij në rrjetet sociale ka folur për një negociata tashmë të avancuar mes Milanit dhe James Rodriguez.

“Pyetje për miqtë e mi kolumbianë: çfarë mendoni për James Rodriguez te Milani? Burimet e mia më thonë se janë pranë mbylljes së akordit”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu