“Jam i shqetësuar, shumë i shqetësuar!” Pellegatti ngre alarmin nga kanali Youtube

Carlo Pellegatti, gazetar dhe tifoz i njohur kuqezi, sot u shpreh në kanalin e tij në Youtube mbi gjendjen e Zlatan Ibrahimovic:

“Ka zëra që më shqetësojnë. Kur ai u dëmtua në Torino dhe flitej për një traumë të lehtë shtrembërimi, unë u shqetësova.

Ibrahimovic gjithashtu; atëherë arriti diagnoza dhe unë, djali i viteve të errëta të Van Basten, jam i tmerruar nga fjala ‘kërc’ gjithashtu kur përfshiu  Ibrahimovic.

Këto thashetheme padyshim që më shqetësojnë: Zlatan Ibrahimovic është shumë i rëndësishëm. është një problem!

Unë as që dua ta mendoj. Nëse trajneri i ekipit kombëtar suedez flet kështu, jam i shqetësuar për Ibra. Ai më jep siguri: kur e kam afër unë jam i qetë. Shpresojmë të marrim disa lajme ngushëlluese”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu