JAHTI SUPER LUKSOZ I IBRAHIMOVIC, VLERA MARRAMENDËSE

Zlatan Ibrahimoviç në pritje të rinovimit me Milanin, po shijon pushimet.

Suedezi po kalon pushimet në jahtin e tij superluksoz me vlerë 20 milionë euro.

Jahti është blerë në vitin 2018 dhe është 30 metra i gjatë.

Mjeti mund të mbajë deri në 12 persona dhe brenda tij ka dy suita, palestër, sallon, bar, garazh për motora uji dhe disa dhoma gjumi.

PANORAMASPORT.AL

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu