Jacobelli: Andre Silva meriton te qendroje te Milan!

Gazetari i njohur italian Jacobelli eshte shprehur per situaten kuqezi.

U investua shume pas disa kohesh pauze nga presidenca kaluar, u blene lojtare ti rinj dhe te talentuar.

Me i pafat ishte Andrea Conti, Kalinic nuk dha ate qe pritej ne fillim dhe ndoshta largohet ne vere. Bonucci dhe Biglia paten veshtiresi ne fillim por me pas e moren veten.

Andre Silva? Eshte i ri kampion Europe dhe meriton te qendroje dhe nje vit per tu shprehur me mire ne nivelet e tij.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu