“Ja si po avantazhohet Interi! Askush nuk flet dhe nuk e kuptoj si e lejoi Milani këtë gjë”

Java e Milanit ka nisur duke përgatitur dy ndeshje (të enjten dhe të dielën) ndaj Crvena Zvezda në Europa League dhe Interit në kampionat.

Megjithatë, kalendari kaq i ngjeshur bëhet edhe më i fortë për kuqezinjtë dhe motivi lidhet me orarin…

Duke folur në Sky Sport, Alessandro Bonan foli për Milanin. Këto janë fjalët e tij dhe polemika:

“Jam shumë kurioz të shoh Mandzukic dhe të shoh se si Milani do të reagojë ndaj vështirësive. Unë pres një reagim të fortë nga Ibrahimovic dhe shokët e tij të skuadrës.

Por, ajo që mund të shpjegoj është pse Milani luan në orën 15:00 të dielën pasi luan të enjten në mbrëmje dhe madje jashtë fushe, pasi do të udhëtojë në Beograd.

Sipas mendimit tim është një avantazh i jashtëzakonshëm për Interin dhe habitem si nuk ka folur ende askush. Të kishte ndodhur dikur tjetër…”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu