Ja kush mund te largohet kete sezon!

Donnarumma: Kete fundjave Gigio mund te luaje ndeshjen e fundit me fanellen e Milan. Deri me tani nuk ka mberritur asnje oferte ne zyrat e Casa Milan por nqs oferta do te jete e duhur me shume siguri do te largohet kete vere.

Abate: Kete vere rikthehet Conti dhe Calabria sapo rinovoi dhe me shume siguri Ignazio do te largohet drejt USA

Zapata Antonelli Montolivo: Te tre jane aktivizuar shume pak kete sezon dhe kane vetem nje vit kontrate me Milan, jane ne listen drejt largimit.

Suso: Ka nje klauzole prej 40 milion eurosh dhe nese vjen nje klub ta paguaje drejtuesit kuqezi nuk mund te bejne asgje, vetem nese rinovojne serish kontraten dhe rrisin klauzolen.

Kalinic: Edhe per Kalinic ndeshja kunder Fiorentina mund te jete e fundit, ky sezon ishte nje deshtim per kroatin dhe veshtire se qendron ne milanello.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu