Ja kerkesat e Gattuso drejtuesve te Milanit!

Sipas Il Quotidiano Sportivo dje eshte bere nje mbledhje ne Milanello dhe Rino Gattuso ka folur per te ardhmen e skuadres per sezonin tjeter.

Kerkesat e trajnerit ato me kryesoret jane: Nje mesfushor me kualitet dhe te njohi porten, nje sulmues krahu, dhe nje sulmues goleador dhe me eksperience.

Pa folur per emrat ne vacanti por per rolet ku skuadra ka me shume nevoje ka qene tema kryesore ne takimin e djeshem – shkruan e perditshmja italiane!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu