Iu ofrua Milanit në mbrojtje, Real Madrid fikson vlerën e Nachos!

Ndër emrat që i janë ofruar Milanit për mbrojtjen, javët e fundit, ekziston edhe profili i Nacho.

Sipas portalit spanjoll Don Balòn, kuqezinjtë dhe Benfica janë të interesuar për lojtarin e Real Madrid, për të fuqizuar mbrojtjen!

Kërkesa e Real Madrid është 15 milion euro.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu