Italia ne loje Bonucci i cili fishkellehet nga Allianz Stadium!

Sapo gjen avantazhin Italia me Zaza mbetet me 10 lojtare dhe Mancini fut ne loje Bonucci ne vend te Insigne i cili lojtari Milanit fishkellehet nga tifozet juventin serish edhe pse kete here luan me fanellen e italise. Si duket tradhtia ndaj tyre nuk eshte tretur akoma tek tifozat bardhezi!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu