Itali-Hollande! Mirabelli ne stadium per te vezhguar Depayn.

Massimiliano Mirabelli do te jete sot i pranishem ne ndeshjen miqesore midis Italise dhe Hollandes e cila do te zhvillohet ne  Torino. Mirabelli do te shikoj nga afer Memphis Depayn,sulmuesin e Lyonit dhe kombetares se Hollandes. Depay pritet te startoj nga minuta e pare. Depay eshte nje nga objetivat kryesore te Milanit per te perforcuar sulmin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu