“Isha si i dehur te Milan-Juventus 4-2”, tifozi i vogël kuqezi emocionon Krunic (VIDEO)

Në një videocall me një tifoz të vogël të Milanit, Rade Krunic është emocionuar dhe ka qeshur pas sinqeritetit të djaloshit, që i pyetur se çfarë tip fansi ishte foli me sinqeritet:

“Të them të drejtën përpara se të luajë Milani nis të më rrahë zemra dhe nuk e di pse! E quaj veten me adrenalinë për këtë arsye. Në çdo gol entuziazmi është i madh, ndërsa kur e pësojmë ndodh…

Nuk e përshkruaj dot me fjalë. Le të themi që kur përmbysëm ndeshjen me Juventusin isha si i dehur nga euphoria”.

Krunic ia ka kthyer me të qeshur: “Sa i lezetshëm! Je më i bukur kur qesh”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu