Ish-trajneri i Milanit “ndihmon” merkaton kuqezi?

Milani dëshiron ta zhbllokojë çështjen Bakayoko sa më shpejt të jetë e mundur. Sipas Sportmediaset, për të parë francezin te kuqezinjtë është e nevojshme të lirohet një vend.

I dyshuari i parë për t’u larguar është Rade Krunic, në drejtim të Torinos ose Freiburg.

Krunic c'è l'offerta dalla Germania ma anche Inzaghi lo vorrebbe

Marco Giampaolo do ta donte boshnjakun me çdo kusht, pasi e ka stërvitur te Milan dhe Empoli. Me largimin e mesfushorit me numër 33, çështja Bakayoko gjithashtu mund të zhbllokohet.

<> on January 13, 2019 in Jeddah, Saudi Arabia.

Për Krunic ekziston gjithmonë ideja Freiburg, i cili ka paraqitur një ofertë prej 8 milion.

Chelsea për momentin nuk bën zbritje dhe vazhdon të kërkojë 30 milion për të drejtën e blerjes së Bakayoko. Kuqezinjtë vazhdojnë të bëjnë presion dhe shpresojnë për një zbritje, por ata gjithashtu vazhdojnë të vlerësojnë emrat e Soumaré dhe Florentino Luis.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu