Ish milanistet ne Finale!

U shkarkuan nga Milan por me Marseille shkojne ne Finale. Dy ish milanistet Ocampos dhe Rami kane arritur te kualifikohen ne Finale te Europa League ndaj Salzburg vetem ne shtesa, pasi marsejezet fituan ndeshjen e pare 2-0 Salzburg arrin te fitoje 2-0 brenda 90 min ne Austri dhe ta dergoje ne shtese ndeshjen.
Nje gol i Rolando ne minutat shtese i japin kualifikim skuadres franceze.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu