Ish-bomberi Hubner: Milani për Scudetto me 5 ekipe! Giroud-Ibra? Pyesni Piolin, por ju them se…

Ish-sulmuesi Dario Hubner dha një intervistë per mediat. Këto janë fjalët e tij të mbledhura nga TMW mbi parashikimin e gares Scudetto:

“Interi është akoma një ekip i mirë, Lazio, Napoli dhe Roma do të kenë një kampionat të mirë dhe Juventusi do të kthehet.

Unë shoh Interin para të gjithëve. Serie A do të jetë konkurruese, madje edhe Milan ai mund të luajë për Scudetto! Do të luftojne gjashtë ekipe dhe shumë do të varen gjithashtu nga kupat evropiane”.

A mund të luajnë Giroud dhe Ibrahimovic së bashku?
“Duke parë nga jashtë, unë them po, por pyetja duhet t’i bëhet Piolit. Të dy do të duhet të vrapojnë shumë”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu