Interesimi i Milanit per Everton, Presidenti i Gremios sqaron situaten

I goditur me vone se Evropa nga pandemia e Koronavirusit, Brazili tashme regjistron mbi 33 mije te infektuar ne oret e fundit. Midis tyre, ishte edhe presidenti i Gremio, Romildo Bolzan Junior, i cili rezultoi pozitiv me 23 mars por tashme eshte sheruar plotesisht.

Calcimercato.it ka kontaktuar numrin nje te Gremios ku pertej interesit mbi gjendjen shendetesore te tij, ai eshte pyetur dhe per dy sulmuesit e skuadres si Everrton i cili eshte ndjekur nga Milani dhe Napoli si dhe Pepe i cili se fundmi vezhgohet nga Roma. Por Presidenti Junior ka deklaruar se asgje konkrete nuk ka ardhur per dy lojtaret.

Romildo Bolzan Junior: “Eshte e vertete, flitet per interesin e ketyre skuadrave ndaj dy futbollisteve tane por nuk na ka ardhur asgje zyrtare. Deri me tani nuk kemi marre ndonje oferte konkrete per sulmuesit”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu